Yanosik

e-TOLL w aplikacji Yanosik

Yanosik, którego twórcą jest polska firma Neptis S.A., to bezpłatna aplikacja stworzona z myślą o polskich kierowcach. Nawiguje użytkownika do celu, informuje o bieżących zdarzeniach na trasie, a także umożliwia zakup jednorazowego e-biletu autostradowego.

Proces zakupu e-biletu autostradowego jest prosty i szybki - wymaga jedynie podania kilku niezbędnych danych dotyczących przejazdu wybranym odcinkiem autostrady A2 (Konin-Stryków) lub A4 (Wrocław-Sośnica), tj. numer rejestracyjny pojazdu, kategorię pojazdu, kraj rejestracji pojazdu oraz datę i miejsce wjazdu/zjazdu z autostrady.

Zakupiony e-bilet autostradowy zachowa ważność przez 48 godzin od daty, która została wskazana jako data ważności obowiązywania biletu.

Jak założyć konto w aplikacji Yanosik?

Wystarczy pobrać aplikację Yanosik ze sklepu Google Play, AppStore lub AppGallery.

Nowa funkcja - możliwość zakupu e-biletu autostradowego poprzez Yanosika dostępna jest dla wszystkich użytkowników w najnowszej wersji aplikacji. Działa na systemach Android, iOS i Huawei.

W aplikacji Yanosik oprócz zakupionych i aktywnych e-biletów autostradowych użytkownik znajdzie również pełną historię swoich zakupów. Każdy zakupiony bilet będzie mógł pobrać w formacie PDF.

Jak kupić e-bilet autostradowy w Yanosiku?

  1. Przejdź do aplikacji.
  2. Z menu aplikacji wybierz „Bilety autostradowe”.
  3. Wybierz odcinek autostrady, którym będziesz jechać.
  4. Uzupełnij dane dotyczące przejazdu i auta.
  5. Kup e-bilet autostradowy i ruszaj w trasę!

Jak zwrócić e-bilet autostradowy kupiony w aplikacji Yanosik?

Cały proces zwrotu e-biletu autostradowego odbywa się również w aplikacji Yanosik. Wystarczy przejść do zakupionego biletu i wybrać opcję „Zwróć bilet”.