Aktualności

Węzeł Strzelce Opolskie na A4 na jezdni południowej nadal zamknięty

1 czerwca 2022

Jak informuje GDDKiA 31 maja br.  przywrócony został ruch na A4 w pobliżu MOP-u Góra św. Anny. Jest to pierwszy z dwóch odcinków jezdni południowej autostrady A4, na których prace ruszyły po zakończeniu przerwy zimowej.

Prace na jezdni południowej

Aktualnie wykonawca prowadzi prace na dwóch odcinkach jezdni południowej (w kierunku Katowic) - na 2,5-kilometrowym odcinku w okolicach Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) Góra św. Anny oraz na 7-kilometrowym odcinku od węzła Kędzierzyn-Koźle do granicy woj. opolskiego i śląskiego wraz z węzłem Strzelce Opolskie.

Jakie utrudnienia przed nami?

Prace prowadzone na 7-kilometrowym odcinku od węzła Kędzierzyn-Koźle do granicy z woj. śląskim (od km 274 do km 282) wraz z wymianą nawierzchni na węźle Strzelce Opolskie wykonawca planuje zakończyć do końca czerwca br.

Na początku lipca zaplanowano remont ostatniego 7-kilometrowego odcinka jezdni północnej (kierunek Wrocław) od węzła Kędzierzyn-Koźle do granicy z woj. śląskim (od km 274 do km 282). W tym czasie dla kierowców jadących w stronę Wrocławia nie będzie możliwy zjazd ani wjazd na węźle Strzelce Opolskie.

Więcej informacji

Cały komunikat na temat remontu znajdziesz w komunikatach na stronie GDDKiA.