PKN ORLEN

Logo-ORLEN  e-TOLL na stacjach i w aplikacjach PKN ORLEN

e-bilet autostradowy można kupić na dwa sposoby:

  • w aplikacjach mobilnych ORLEN VITAY, ORLEN PAY i mFlota
  • stacjonarnie na 1468 stacjach sieci PKN ORLEN

Jak kupić e-bilet autostradowy stacjonarnie na stacji PKN ORLEN?

Stacje, na których można kupić e-bilet autostradowy są specjalnie oznaczone naklejkami umieszczonymi na drzwiach wejściowych. Na tych stacjach możesz kupić e-bilet autostradowy przy dedykowanych i oznaczonych kasach. 

Ponadto kierowcy będą mogli liczyć na pomoc Mobilnych Kasjerów, a na stacjach będą dostępne materiały z informacjami na temat płatnych odcinków autostrad objętych systemem e-TOLL.

Jak kupić e-bilet autostradowy w aplikacjach PKN ORLEN?

Dla klientów PKN ORLEN, którzy korzystają już z aplikacji mobilnych ORLEN PAY i mFlota najlepszym rozwiązaniem jest zakup e-biletu autostradowego w tych aplikacjach. Aplikacje dostępne są na systemy IOS i Android.

Aplikacja ORLEN PAY

Dzięki aplikacji ORLEN Pay zyskujesz możliwość dokonania zapłaty za zatankowane paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze bez konieczności wchodzenia do sklepu. Aby skorzystać z usługi, wystarczy dokonać rejestracji użytkownika. Aplikacja zawiera moduł zakupu biletu autostradowego od 01.12.2021.
 
 
Aplikacja mFLOTA
 
Usługa mFLOTA ORLEN umożliwia realizację mobilnych transakcji flotowych w sieci stacji ORLEN. Po zarejestrowaniu w aplikacji karty flotowej (karty wydane przez PKN ORLEN), użytkownik zyskuje możliwość wykonywania samoobsługowych transakcji zakupu paliwa, wybranych towarów pozapaliwowych czy też usługi myjni.
 

Jak zwrócić e-bilet autostradowy zakupiony na stacji lub w aplikacjach PKN ORLEN?

Zwrot e-biletu autostradowego zakupionego stacjonarnie jest możliwy wyłącznie na tej stacji, na której został wydany.

Natomiast jeśli kupiłeś e-bilet autostradowy za pomocą aplikacji mobilnych ORLEN PAY lub mFlota niewykorzystany bilet będziesz mógł zwrócić za pośrednictwem tej aplikacji, w której go kupiłeś.

Lista stacji PKN ORLEN, na których kupisz papierowy e-bilet autostradowy

Lista stacji oferujących e-bilet autostradowy jest dostępna w wyszukiwarce na stronie: www.orlen.pl/pl/dla-ciebie/stacje (po rozszerzeniu "Wybierz opcje" w opcjach wyszukiwarki należy zaznaczyć "e-bilet autostradowy" i wybór ten potwierdzić przyciskiem "Zastosuj")